Aktualno¶ci
Ładowanie danych...
13.03.2011, 16:36 | Kontakt | Dodał: Szpunta | komentarze [0]
Zwycięstwo Fotbal, Piast trzeci
Zwycięstwem Fotbal Trzyniec zakończył się Międzynarodowy Halowy Turniej PN żaczków rocznika 2002 + młodsi. Nasze drużyny zajęły odpowiednio trzecie i pi±te miejsce.







Wyniki spotkań - I runda
Piast - Piast II 3:0
Fotbal - Karol 1:0
Piast - LKS Pogórze 0:1

Piast II - Fotbal 0:3
Karol - LKS Pogórze 0:0
Piast - Fotbal 0:2

Piast II - Karol 0:3
LKS Pogórze - Fotbal 0:1
Piast - Karol 0:1
LKS Pogórze - Piast II 1:0

Wyniki spotkań - I runda
Piast - Piast II 2:0
Fotbal - Karol 2:0
Piast - LKS Pogórze 0:0
Piast II - Fotbal 0:2
Karol - LKS Pogórze 0:0
Piast - Fotbal 0:2
Piast II - Karol 0:0
LKS Pogórze - Fotbal 0:0
Piast - Karol 1:0
LKS Pogórze - Piast II 0:0

Końcowa klasyfikacja turnieju:
1. Fotbal Trzyniec 22 13:0
2. LKS Pogórze 11 2:1
3. Piast Cieszyn 10 6:6
4. Karol Wadowice 9 4:4
5. Piast II Cieszyn 2 0:14

Nagrody indywidualne otrzymali:
- król strzelców: Ondra Sikora (Fotbal - 6 bramek)
- najlepszy gracz turnieju: Tomasz Kosek (Karol)
- najlepszy bramkarz turnieju: Patryk Cie¶lar (LKS Pogórze)
- najlepszy zawodnik Piasta: Mikołaj Wania
- najmłodszy zawodnik Piasta: Filip Majchrowski

Organizatorzy dziękuj± rodzicom za pomoc w organizacji turnieju oraz Panu Władysławowi Tomicy za ufundowanie nagrody.


[wróć do newsów]


Info
Do tego newsa nie dodano jeszcze żadnego komentarza.

Mecze
Tabela
Kolejka
Następny mecz Poprzedni mecz
Klasa A
Kolejka 14
2011-04-02
Ustroń 15.00

Klasa A
Kolejka 13
2010-10-30
Zebrzydowice 14.00

Kuźnia Ustroń vs Piast Piast vs Spójnia Zebrzydowice (2 - 1)
Lp.Nazwa drużynyilo¶ćpunktybramki
1Beskid 09 SkoczĂłw133334-14
2LKS PogĂłrze133024-13
3Piast Cieszyn132623-11
4LKS 99 Pruchna132523-19
5Kończyce Wielkie132024-16
6KS Nierodzim131814-14
7Kuźnia Ustroń131514-14
8Orzeł Zabłocie131419-26
9Strażak Dębowiec131316-21
10Beskid Brenna131315-21
11Victoria HaĹĽlach131214-26
12Zryw BÄ…kĂłw131213-24
13Zebrzydowice131226-28
14GĂłrki Wielkie131018-30
150000
160000
Kolejka 14
-
Orzeł Zabłocie - Beskid Brenna
LKS PogĂłrze - Beskid 09 SkoczĂłw
KS Nierodzim - SpĂłjnia GĂłrki Wlk.
Victoria Hażlach - Błyskawica Kończyce Wlk.
Strażak Dębowiec - Zryw Bąków
SpĂłjnia Zebrzydowice - LKS 99 Pruchna
-
Kolejka 13
30/31 paĹşdziernika
LKS 99 Pruchna4 - 1Orzeł Zabłocie
Kuźnia Ustroń0 - 0Zryw Bąków
Strażak Dębowiec2 - 2Błyskawica Kończyce Wlk.
Victoria HaĹĽlach3 - 1SpĂłjnia GĂłrki Wlk.
KS Nierodzim0 - 4Beskid 09 SkoczĂłw
LKS PogĂłrze3 - 1Beskid Brenna







Juniorzy
Trampkarze
Juniorzy `92Juniorzy `94
Liga Okręg.
Kolejka 11
2010-10-30
Wapienica 11.30


Kolejka 0
2000-01-01

LKS Zapora Wapienica vs Piast Piast vs
Trampkarze `96Trampkarze `98
Liga Okręg.
Kolejka 6
2010-09-18
pauza

Liga Okręg.
Kolejka 10
2010-10-31
Dankowice 14.30

vs Piast Piast vs LKS Pasjonat Dankowice
Tadeusz Mazur
Tadeusz Mazur - urodził się w 1941 r. w Cieszynie. Wychowył się w niepełnej rodzinie, w biedzie, można powiedzieć, że prawie usynowił go jego pierwszy trener ...

więcej...
Kalendarz
Luty
Nd Pn Wt Sr Cz Pt So
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28
Zaloguj się
Uzytkownik nie zalogowany
Login:
Hasło:



Nie masz jeszcze konta?
Możesz sobie założyć. Jako zarejestrowany użytkownik będziesz miał kilka przywilejów.
Zapomniane hasło?
Sponsorzy
Galeria
Licznik

Stronę odwiedziło:64947 go¶ci.
Dzisiaj (2023-02-02) stronę odwiedziło: 657 go¶ci.
Wczoraj (2023-02-01) stronę odwiedziło: 899 go¶ci.

Copyright © 2003 - 2009 Dawid Paruzel | Design ph | kontakt | o stronie | mapa strony