Aktualności
Ładowanie danych...
20.03.2011, 10:54 | Kontakt | Dodał: Szpunta | komentarze [0]
Zmarł Franciszek Glajc
Z wielkim żalem zawiadamiamy, że wczoraj 19 marca zmarł były piłkarz sekcji piłki...

[więcej]
14.03.2011, 23:24 | Kontakt | Dodał: Szpunta | komentarze [0]
Zwycięstwo w Ustroniu
Zwycięstwem naszej drużyny rocznika `98 zakonczył się I Halowy Turniej Trampkarzy Mlodszych. ...

[więcej]
13.03.2011, 16:36 | Kontakt | Dodał: Szpunta | komentarze [0]
Zwycięstwo Fotbal, Piast trzeci
Zwycięstwem Fotbal Trzyniec zakończył się Międzynarodowy Halowy Turniej PN żaczków rocznika 2002 +...

[więcej]
13.03.2011, 16:23 | Kontakt | Dodał: Szpunta | komentarze [0]
Przegrana z Lutnią
W dzisiejszym spotkaniu sparingowym rozegranym w Kaczycach Piast Cieszyn przegrał z Lutnią Zamarski...

[więcej]
12.03.2011, 20:31 | Kontakt | Dodał: Szpunta | komentarze [0]
Sparing z Lutnią
Jutro w Kaczycach piłkarze Piasta Cieszyn zmierzą się w meczu sparingowym z Lutnią...

[więcej]
07.03.2011, 09:09 | Kontakt | Dodał: Szpunta | komentarze [0]
Zimowy Puchar
Drużyna Piasta Cieszyn po zwycięstwie 4:2 (1:1) nad Tempem Puńców zagra 20 marca...

[więcej]
06.03.2011, 07:32 | Kontakt | Dodał: Szpunta | komentarze [0]
XII Euroregionalny Turniej PN
Zwycięstwem fotbal Trzyniec zakończył się XII Euroregionalny Halowy Turniej piłki nożnej rocznika `98...

[więcej]
<< 1 z 118 >>

Mecze
Tabela
Kolejka
Następny mecz Poprzedni mecz
Klasa A
Kolejka 14
2011-04-02
Ustroń 15.00

Klasa A
Kolejka 13
2010-10-30
Zebrzydowice 14.00

Kuźnia Ustroń vs Piast Piast vs Spójnia Zebrzydowice (2 - 1)
Lp.Nazwa drużynyilośćpunktybramki
1Beskid 09 SkoczĂłw133334-14
2LKS PogĂłrze133024-13
3Piast Cieszyn132623-11
4LKS 99 Pruchna132523-19
5Kończyce Wielkie132024-16
6KS Nierodzim131814-14
7Kuźnia Ustroń131514-14
8Orzeł Zabłocie131419-26
9Strażak Dębowiec131316-21
10Beskid Brenna131315-21
11Victoria HaĹźlach131214-26
12Zryw Bąków131213-24
13Zebrzydowice131226-28
14GĂłrki Wielkie131018-30
150000
160000
Kolejka 14
-
Orzeł Zabłocie - Beskid Brenna
LKS PogĂłrze - Beskid 09 SkoczĂłw
KS Nierodzim - SpĂłjnia GĂłrki Wlk.
Victoria Hażlach - Błyskawica Kończyce Wlk.
Strażak Dębowiec - Zryw Bąków
SpĂłjnia Zebrzydowice - LKS 99 Pruchna
-
Kolejka 13
30/31 paĹşdziernika
LKS 99 Pruchna4 - 1Orzeł Zabłocie
Kuźnia Ustroń0 - 0Zryw Bąków
Strażak Dębowiec2 - 2Błyskawica Kończyce Wlk.
Victoria HaĹźlach3 - 1SpĂłjnia GĂłrki Wlk.
KS Nierodzim0 - 4Beskid 09 SkoczĂłw
LKS PogĂłrze3 - 1Beskid Brenna







Juniorzy
Trampkarze
Juniorzy `92Juniorzy `94
Liga Okręg.
Kolejka 11
2010-10-30
Wapienica 11.30


Kolejka 0
2000-01-01

LKS Zapora Wapienica vs Piast Piast vs
Trampkarze `96Trampkarze `98
Liga Okręg.
Kolejka 6
2010-09-18
pauza

Liga Okręg.
Kolejka 10
2010-10-31
Dankowice 14.30

vs Piast Piast vs LKS Pasjonat Dankowice
Andrzej Łukasiak
Andrzej Łukasiak - urodził się 11 grudnia 1958 r., lekkoatleta, czterokrotny finalista Mistrzostw Polski w biegu na 1500 m, mistrz powiatu w biegach przełajowych w 1971 r.

...

więcej...
Kalendarz
Marzec
Nd Pn Wt Sr Cz Pt So
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
Zaloguj się
Uzytkownik nie zalogowany
Login:
Hasło:



Nie masz jeszcze konta?
Możesz sobie założyć. Jako zarejestrowany użytkownik będziesz miał kilka przywilejów.
Zapomniane hasło?
Sponsorzy
Galeria
Licznik

Stronę odwiedziło:129103 gości.
Dzisiaj (2020-03-31) stronę odwiedziło: 188 gości.
Wczoraj (2020-03-30) stronę odwiedziło: 624 gości.

Copyright © 2003 - 2009 Dawid Paruzel | Design ph | kontakt | o stronie | mapa strony