Strona główna - Terminarz/Wyniki


Piast Cieszyn
Sezon 2010/11 - Klasa A

Terminarz rozgrywek

I kolejka - 07-08.08.2010
KP Beskid 09 Skoczów - LKS Pogórze
LKS Błyskawica Kończyce Wlk - LKS Victoria Hażlach
LKS Zryw Bąków - LKS Strażak Dębowiec
Piast Cieszyn - KS Kuźnia Ustroń
LKS Beskid Brenna - LKS Orzeł Zabłocie
LKS Spójnia Górki Wielkie - KS Nierodzim
LKS 99 Pruchna - KKS Spójnia Zebrzydowice

II kolejka - 14-15.08.2010
KS Kuźnia Ustroń - LKS 99 Pruchna
KS Nierodzim - LKS Błyskawica Kończyce Wlk
LKS Pogórze - LKS Spójnia Górki Wielkie
LKS Beskid Brenna - KP Beskid 09 Skoczów
LKS Strażak Dębowiec - Piast Cieszyn
LKS Victoria Hażlach - LKS Zryw Bąków
LKS Orzeł Zabłocie - KKS Spójnia Zebrzydowice

III kolejka - 21-22.08.2010
LKS Błyskawica Kończyce Wlk - LKS Pogórze
LKS Zryw Bąków - KS Nierodzim
Piast Cieszyn - LKS Victoria Hażlach
KKS Spójnia Zebrzydowice - KS Kuźnia Ustroń
KP Beskid 09 Skoczów - LKS Orzeł Zabłocie
LKS Spójnia Górki Wielkie - LKS Beskid Brenna
LKS 99 Pruchna - LKS Strażak Dębowiec

IV kolejka - 28-29.08.2010
LKS Orzeł Zabłocie - KS Kuźnia Ustroń
KP Beskid 09 Skoczów - LKS Spójnia Górki Wielkie
KS Nierodzim - Piast Cieszyn
LKS Pogórze - LKS Zryw Bąków
LKS Beskid Brenna - LKS Błyskawica Kończyce Wlk
LKS Strażak Dębowiec - KKS Spójnia Zebrzydowice
LKS Victoria Hażlach - LKS 99 Pruchna

V kolejka - 04-05.09.2010, godz. 17:00
04.09.2010 - sobota
KKS Spójnia Zebrzydowice - LKS Victoria Hażlach
LKS Błyskawica Kończyce Wlk - KP Beskid 09 Skoczów
LKS Zryw Bąków - LKS Beskid Brenna
Piast Cieszyn - LKS Pogórze
KS Kuźnia Ustroń - LKS Strażak Dębowiec
05.09.2010 - niedziela
LKS Spójnia Górki Wielkie - LKS Orzeł Zabłocie (godz. 11:30)
LKS 99 Pruchna - KS Nierodzim

VI kolejka - 11-12.09.2010, godz. 16:00
11.09.2010 - sobota
KP Beskid Skoczów - LKS Zryw Bąków
12.06.2010 - niedziela
KS Nierodzim - KKS Spójnia Zebrzydowice (godz. 11:00)
LKS Pogórze - LKS 99 Pruchna (godz. 11:00)
LKS Beskid Brenna - Piast Cieszyn (godz. 11:00)
LKS Spójnia Górki Wielkie - LKS Błyskawica Kończyce Wlk (godz. 11:30)
LKS Orzeł Zabłocie - LKS Strażak Dębowiec
LKS Victoria Hażlach - KS Kuźnia Ustroń

VII kolejka - 18-19.09.2010, godz. 16:00
18.09.2010 - sobota
LKS Błyskawica Kończyce Wlk - LKS Orzeł Zabłocie
LKS Zryw Bąków - LKS Spójnia Górki Wielkie
Piast Cieszyn - KP Beskid Skoczów
KKS Spójnia Zebrzydowice - LKS Pogórze
KS Kuźnia Ustroń - KS Nierodzim
19.09.2010 - niedziela
LKS Strażak Dębowiec - LKS Victoria Hażlach
LKS 99 Pruchna - LKS Beskid Brenna

VIII kolejka - 25-26.09.2010, godz. 16:00
25.09.2010 - sobota
KP Beskid Skoczów - LKS 99 Pruchna
LKS Błyskawica Kończyce Wlk - LKS Zryw Bąków
26.09.2010 - niedziela
KS Nierodzim - LKS Strażak Dębowiec (godz. 11:00)
LKS Pogórze - KS Kuźnia Ustroń (godz. 11:00)
LKS Beskid Brenna - KKS Spójnia Zebrzydowice (godz. 11:00)
LKS Spójnia Górki Wielkie - Piast Cieszyn (godz. 11:30)
LKS Orzeł Zabłocie - LKS Victoria Hażlach

IX kolejka - 02-03.10.2010, godz. 16:00
02.10.2010 - sobota
Piast Cieszyn - LKS Błyskawica Kończyce Wlk
KKS Spójnia Zebrzydowice - KP Beskid Skoczów
KS Kuźnia Ustroń - LKS Beskid Brenna
LKS Zryw Bąków - LKS Orzeł Zabłocie
03.10.2010 - niedziela
LKS 99 Pruchna - LKS Spójnia Górki Wielkie
LKS Strażak Dębowiec - LKS Pogórze
LKS Victoria Hażlach - KS Nierodzim

X kolejka - 09-10.10.2010, godz. 15:00
09.10.2010 - sobota
KP Beskid Skoczów - KS Kuźnia Ustroń
LKS Błyskawica Kończyce Wlk - LKS 99 Pruchna
LKS Zryw Bąków - Piast Cieszyn
10.10.2010 - niedziela
LKS Beskid Brenna - LKS Strażak Dębowiec (godz. 11:00)
LKS Pogórze - LKS Victoria Hażlach (godz. 11:00)
LKS Spójnia Górki Wielkie - KKS Spójnia Zebrzydowice (godz. 11:30)
LKS Orzeł Zabłocie - KS Nierodzim

XI kolejka - 16-17.10.2010, godz. 15:00
16.10.2010 - sobota
KKS Spójnia Zebrzydowice - LKS Błyskawica Kończyce Wlk (godz. 11:00)
KS Kuźnia Ustroń - LKS Spójnia Górki Wielkie
Piast Cieszyn - LKS Orzeł Zabłocie
17.10.2010 - niedziela
KS Nierodzim - LKS Pogórze (godz. 11:00)
LKS Strażak Dębowiec - KP Beskid Skoczów
LKS Victoria Hażlach - LKS Beskid Brenna
LKS 99 Pruchna - LKS Zryw Bąków

XII kolejka - 23-24.10.2010, godz. 15:00
23.10.2010 - sobota
LKS Błyskawica Kończyce Wlk - KS Kuźnia Ustroń
LKS Zryw Bąków - KKS Spójnia Zebrzydowice
Piast Cieszyn - LKS 99 Pruchna
KP Beskid Skoczów - LKS Victoria Hażlach
24.10.2010 - niedziela
LKS Beskid Brenna - KS Nierodzim (godz. 11:00)
LKS Spójnia Górki Wielkie - LKS Strażak Dębowiec (godz. 11:30)
LKS Orzeł Zabłocie - LKS Pogórze

XIII kolejka - 30-31.10.2010, godz. 14:00
30.10.2010 - sobota
KS Kuźnia Ustroń - LKS Zryw Bąków
KKS Spójnia Zebrzydowice - Piast Cieszyn
31.10.2010 - niedziela
LKS Pogórze - LKS Beskid Brenna (godz. 11:00)
KS Nierodzim - KP Beskid Skoczów (godz. 11:00)
LKS Victoria Hażlach - LKS Spójnia Górki Wielkie
LKS Strażak Dębowiec - LKS Błyskawica Kończyce Wlk
LKS 99 Pruchna - LKS Orzeł Zabłocie

Piast Cieszyn '92
Sezon 2010/11 - Liga Okręgowa A juniorów `92

I kolejka - 21-22.08 i 01.09.2010
RKS Cukrownik Chybie - KP Beskid 09 Skoczów
LKS Drzewiarz Jasienica - BBTS/ TS Podbeskidzie Bielsko-Biała
KS Kuźnia Ustroń - BKS Stal Bielsko-Biała
TS Czarni-Góral Żywiec - LKS Pasjonat Dankowice
BTS Rekord Bielsko-Biała - LKS Zapora Wapienica
01.09.2010 - środa
LKS Błyskawica Drogomyśl - TS Koszarawa Żywiec
UMKS Trójka Czechowice - Piast Cieszyn

II kolejka - 28.08.2010
KP Beskid 09 Skoczów - LKS Drzewiarz Jasienica
Piast Cieszyn - BTS Rekord Bielsko-Biała
LKS Błyskawica Drogomyśl - UMKS Trójka Czechowice
LKS Zapora Wapienica - RKS Cukrownik Chybie
LKS Pasjonat Dankowice - KS Kuźnia Ustroń -
TS Koszarawa Żywiec - BKS Stal Bielsko-Biała
BBTS/ TS Podbeskidzie Bielsko-Biała - TS Czarni-Góral Żywiec

III kolejka - 04-05.09.2010, godz. 10:00 i 11:30
04.09.2010 - sobota
RKS Cukrownik Chybie - Piast Cieszyn
BTS Rekord Bielsko-Biała - LKS Błyskawica Drogomyśl
TS Czarni-Góral Żywiec - KP Beskid 09 Skoczów
UMKS Trójka Czechowice - TS Koszarawa Żywiec
BKS Stal Bielsko-Biała - LKS Pasjonat Dankowice
05.09.2010 - niedziela
LKS Drzewiarz Jasienica - LKS Zapora Wapienica
KS Kuźnia Ustroń - TS Podbeskidzie Bielsko-Biała

IV kolejka - 10-11.09.2010, godz. 10:00 i 11:30
10.09.2010 - piątek
LKS Pasjonat Dankowice - TS Koszarawa Żywiec (godz. 15:00 i 16:30)
11.09.2010 - sobota
Piast Cieszyn - LKS Drzewiarz Jasienica
LKS Błyskawica Drogomyśl - RKS Cukrownik Chybie
KP Beskid 09 Skoczów - KS Kuźnia Ustroń
BBTS/ TS Podbeskidzie Bielsko-Biała - BKS Stal Bielsko-Biała
LKS Zapora Wapienica - TS Czarni-Góral Żywiec
UMKS Trójka Czechowice - BTS Rekord Bielsko-Biała

V kolejka - 18-19.09.2010, godz. 10:00 i 11:30
18.09.2010 - sobota
RKS Cukrownik Chybie - UMKS Trójka Czechowice
TS Czarni-Góral Żywiec - Piast Cieszyn
BKS Stal Bielsko-Biała - KP Beskid 09 Skoczów
LKS Pasjonat Dankowice - BBTS/ TS Podbeskidzie Bielsko-Biała
BTS Rekord Bielsko-Biała - TS Koszarawa Żywiec
19.09.2010 - niedziela
LKS Drzewiarz Jasienica - LKS Błyskawica Drogomyśl
KS Kuźnia Ustroń - LKS Zapora Wapienica

VI kolejka - 25-26.09.2010, godz. 10:00 i 11:30
25.09.2010 - sobota
LKS Błyskawica Drogomyśl - TS Czarni-Góral Żywiec
KP Beskid 09 Skoczów - LKS Pasjonat Dankowice
BTS Rekord Bielsko-Biała - RKS Cukrownik Chybie
UMKS Trójka Czechowice - LKS Drzewiarz Jasienica
TS Koszarawa Żywiec - BBTS/ TS Podbeskidzie Bielsko-Biała
LKS Zapora Wapienica - BKS Stal Bielsko-Biała
26.09.2010 - niedziela
Piast Cieszyn - KS Kuźnia Ustroń

VII kolejka - 02-03.10.2010, godz. 10:00 i 11:30
02.10.2010 - sobota
RKS Cukrownik Chybie - TS Koszarawa Żywiec
BKS Stal Bielsko-Biała - Piast Cieszyn (godz. 9:00 i 10:30)
BBTS/ TS Podbeskidzie Bielsko-Biała - KP Beskid 09 Skoczów
TS Czarni-Góral Żywiec - UMKS Trójka Czechowice
LKS Pasjonat Dankowice - LKS Zapora Wapienica
03.10.2010 - niedziela
KS Kuźnia Ustroń - LKS Błyskawica Drogomyśl
LKS Drzewiarz Jasienica - BTS Rekord Bielsko-Biała

VIII kolejka - 09.10.2010, godz. 10:00 i 11:30
RKS Cukrownik Chybie - LKS Drzewiarz Jasienica
Piast Cieszyn - LKS Pasjonat Dankowice
LKS Błyskawica Drogomyśl - BKS Stal Bielsko-Biała
TS Koszarawa Żywiec - KP Beskid 09 Skoczów
UMKS Trójka Czechowice - KS Kuźnia Ustroń
LKS Zapora Wapienica - BBTS/ TS Podbeskidzie Bielsko-Biała
BTS Rekord Bielsko-Biała - TS Czarni-Góral Żywiec

IX kolejka - 16-17.10.2010, godz. 10:00 i 11:30
16.10.2010 - sobota
KP Beskid 09 Skoczów - LKS Zapora Wapienica
TS Czarni-Góral Żywiec - RKS Cukrownik Chybie
BBTS/ TS Podbeskidzie Bielsko-Biała - Piast Cieszyn
LKS Pasjonat Dankowice - LKS Błyskawica Drogomyśl
BKS Stal Bielsko-Biała - UMKS Trójka Czechowice (godz. 12:30 i 14:00)
17.10.2010 - niedziela
LKS Drzewiarz Jasienica - TS Koszarawa Żywiec
KS Kuźnia Ustroń - BTS Rekord Bielsko-Biała

X kolejka - 23-24.10.2010, godz. 10:00 i 11:30
23.10.2010 - sobota
RKS Cukrownik Chybie - KS Kuźnia Ustroń
Piast Cieszyn - KP Beskid 09 Skoczów
LKS Błyskawica Drogomyśl - BBTS/ TS Podbeskidzie Bielsko-Biała
TS Koszarawa Żywiec - LKS Zapora Wapienica
UMKS Trójka Czechowice - LKS Pasjonat Dankowice
BTS Rekord Bielsko-Biała - BKS Stal Bielsko-Biała
24.10.2010 - niedziela
LKS Drzewiarz Jasienica - TS Czarni-Góral Żywiec

XI kolejka - 30-31.10.2010, godz. 10:00 i 11:30
30.10.2010 - sobota
KP Beskid 09 Skoczów - LKS Błyskawica Drogomyśl
LKS Zapora Wapienica - Piast Cieszyn
BKS Stal Bielsko-Biała - RKS Cukrownik Chybie (godz. 9:00 i 10:30)
TS Czarni-Góral Żywiec - TS Koszarawa Żywiec
BBTS/ TS Podbeskidzie Bielsko-Biała - UMKS Trójka Czechowice
LKS Pasjonat Dankowice - BTS Rekord Bielsko-Biała
31.10.2010 - niedziela
KS Kuźnia Ustroń - LKS Drzewiarz Jasienica

XII kolejka - 06-07.11.2010, godz. 10:00 i 11:30
06.11.2010 - sobota
RKS Cukrownik Chybie - LKS Pasjonat Dankowice
LKS Błyskawica Drogomyśl - LKS Zapora Wapienica
TS Koszarawa Żywiec - Piast Cieszyn
UMKS Trójka Czechowice - KP Beskid 09 Skoczów
TS Czarni-Góral Żywiec - KS Kuźnia Ustroń
BTS Rekord Bielsko-Biała - BBTS/ TS Podbeskidzie Bielsko-Biała
07.11.2010 - niedziela
LKS Drzewiarz Jasienica - BKS Stal Bielsko-Biała

XIII kolejka - 11.11.2010, godz. 10:00 i 11:30
Piast Cieszyn - LKS Błyskawica Drogomyśl
KP Beskid 09 Skoczów - BTS Rekord Bielsko-Biała
KS Kuźnia Ustroń - TS Koszarawa Żywiec
BBTS/ TS Podbeskidzie Bielsko-Biała - RKS Cukrownik Chybie
LKS Pasjonat Dankowice - LKS Drzewiarz Jasienica
BKS Stal Bielsko-Biała - TS Czarni-Góral Żywiec (godz. 9:00 i 10:30)
LKS Zapora Wapienica - UMKS Trójka Czechowice

Piast Cieszyn '96
Sezon 2010/11 - Liga Okręgowa A trampkarzy `96

I kolejka - 21-22.08 i 01.09.2010
RKS Cukrownik Chybie - KP Beskid 09 Skoczów
LKS Drzewiarz Jasienica - BBTS/ TS Podbeskidzie Bielsko-Biała
KS Kuźnia Ustroń - BKS Stal Bielsko-Biała
TS Czarni-Góral Żywiec - LKS Pasjonat Dankowice
BTS Rekord Bielsko-Biała - LKS Zapora Wapienica
01.09.2010 - środa
LKS Błyskawica Drogomyśl - TS Koszarawa Żywiec
UMKS Trójka Czechowice - Piast Cieszyn

II kolejka - 28.08.2010
KP Beskid 09 Skoczów - LKS Drzewiarz Jasienica
Piast Cieszyn - BTS Rekord Bielsko-Biała
LKS Błyskawica Drogomyśl - UMKS Trójka Czechowice
LKS Zapora Wapienica - RKS Cukrownik Chybie
LKS Pasjonat Dankowice - KS Kuźnia Ustroń -
TS Koszarawa Żywiec - BKS Stal Bielsko-Biała
BBTS/ TS Podbeskidzie Bielsko-Biała - TS Czarni-Góral Żywiec

III kolejka - 04-05.09.2010, godz. 10:00 i 11:30
04.09.2010 - sobota
RKS Cukrownik Chybie - Piast Cieszyn
BTS Rekord Bielsko-Biała - LKS Błyskawica Drogomyśl
TS Czarni-Góral Żywiec - KP Beskid 09 Skoczów
UMKS Trójka Czechowice - TS Koszarawa Żywiec
BKS Stal Bielsko-Biała - LKS Pasjonat Dankowice
05.09.2010 - niedziela
LKS Drzewiarz Jasienica - LKS Zapora Wapienica
KS Kuźnia Ustroń - TS Podbeskidzie Bielsko-Biała

IV kolejka - 10-11.09.2010, godz. 10:00 i 11:30
10.09.2010 - piątek
LKS Pasjonat Dankowice - TS Koszarawa Żywiec (godz. 15:00 i 16:30)
11.09.2010 - sobota
Piast Cieszyn - LKS Drzewiarz Jasienica
LKS Błyskawica Drogomyśl - RKS Cukrownik Chybie
KP Beskid 09 Skoczów - KS Kuźnia Ustroń
BBTS/ TS Podbeskidzie Bielsko-Biała - BKS Stal Bielsko-Biała
LKS Zapora Wapienica - TS Czarni-Góral Żywiec
UMKS Trójka Czechowice - BTS Rekord Bielsko-Biała

V kolejka - 18-19.09.2010, godz. 10:00 i 11:30
18.09.2010 - sobota
RKS Cukrownik Chybie - UMKS Trójka Czechowice
TS Czarni-Góral Żywiec - Piast Cieszyn
BKS Stal Bielsko-Biała - KP Beskid 09 Skoczów
LKS Pasjonat Dankowice - BBTS/ TS Podbeskidzie Bielsko-Biała
BTS Rekord Bielsko-Biała - TS Koszarawa Żywiec
19.09.2010 - niedziela
LKS Drzewiarz Jasienica - LKS Błyskawica Drogomyśl
KS Kuźnia Ustroń - LKS Zapora Wapienica

VI kolejka - 25-26.09.2010, godz. 10:00 i 11:30
25.09.2010 - sobota
LKS Błyskawica Drogomyśl - TS Czarni-Góral Żywiec
KP Beskid 09 Skoczów - LKS Pasjonat Dankowice
BTS Rekord Bielsko-Biała - RKS Cukrownik Chybie
UMKS Trójka Czechowice - LKS Drzewiarz Jasienica
TS Koszarawa Żywiec - BBTS/ TS Podbeskidzie Bielsko-Biała
LKS Zapora Wapienica - BKS Stal Bielsko-Biała
26.09.2010 - niedziela
Piast Cieszyn - KS Kuźnia Ustroń

VII kolejka - 02-03.10.2010, godz. 10:00 i 11:30
02.10.2010 - sobota
RKS Cukrownik Chybie - TS Koszarawa Żywiec
BKS Stal Bielsko-Biała - Piast Cieszyn (godz. 9:00 i 10:30)
BBTS/ TS Podbeskidzie Bielsko-Biała - KP Beskid 09 Skoczów
TS Czarni-Góral Żywiec - UMKS Trójka Czechowice
LKS Pasjonat Dankowice - LKS Zapora Wapienica
03.10.2010 - niedziela
KS Kuźnia Ustroń - LKS Błyskawica Drogomyśl
LKS Drzewiarz Jasienica - BTS Rekord Bielsko-Biała

VIII kolejka - 09.10.2010, godz. 10:00 i 11:30
RKS Cukrownik Chybie - LKS Drzewiarz Jasienica
Piast Cieszyn - LKS Pasjonat Dankowice
LKS Błyskawica Drogomyśl - BKS Stal Bielsko-Biała
TS Koszarawa Żywiec - KP Beskid 09 Skoczów
UMKS Trójka Czechowice - KS Kuźnia Ustroń
LKS Zapora Wapienica - BBTS/ TS Podbeskidzie Bielsko-Biała
BTS Rekord Bielsko-Biała - TS Czarni-Góral Żywiec

IX kolejka - 16-17.10.2010, godz. 10:00 i 11:30
16.10.2010 - sobota
KP Beskid 09 Skoczów - LKS Zapora Wapienica
TS Czarni-Góral Żywiec - RKS Cukrownik Chybie
BBTS/ TS Podbeskidzie Bielsko-Biała - Piast Cieszyn
LKS Pasjonat Dankowice - LKS Błyskawica Drogomyśl
BKS Stal Bielsko-Biała - UMKS Trójka Czechowice (godz. 12:30 i 14:00)
17.10.2010 - niedziela
LKS Drzewiarz Jasienica - TS Koszarawa Żywiec
KS Kuźnia Ustroń - BTS Rekord Bielsko-Biała

X kolejka - 23-24.10.2010, godz. 10:00 i 11:30
23.10.2010 - sobota
RKS Cukrownik Chybie - KS Kuźnia Ustroń
Piast Cieszyn - KP Beskid 09 Skoczów
LKS Błyskawica Drogomyśl - BBTS/ TS Podbeskidzie Bielsko-Biała
TS Koszarawa Żywiec - LKS Zapora Wapienica
UMKS Trójka Czechowice - LKS Pasjonat Dankowice
BTS Rekord Bielsko-Biała - BKS Stal Bielsko-Biała
24.10.2010 - niedziela
LKS Drzewiarz Jasienica - TS Czarni-Góral Żywiec

XI kolejka - 30-31.10.2010, godz. 10:00 i 11:30
30.10.2010 - sobota
KP Beskid 09 Skoczów - LKS Błyskawica Drogomyśl
LKS Zapora Wapienica - Piast Cieszyn
BKS Stal Bielsko-Biała - RKS Cukrownik Chybie (godz. 9:00 i 10:30)
TS Czarni-Góral Żywiec - TS Koszarawa Żywiec
BBTS/ TS Podbeskidzie Bielsko-Biała - UMKS Trójka Czechowice
LKS Pasjonat Dankowice - BTS Rekord Bielsko-Biała
31.10.2010 - niedziela
KS Kuźnia Ustroń - LKS Drzewiarz Jasienica

XII kolejka - 06-07.11.2010, godz. 10:00 i 11:30
06.11.2010 - sobota
RKS Cukrownik Chybie - LKS Pasjonat Dankowice
LKS Błyskawica Drogomyśl - LKS Zapora Wapienica
TS Koszarawa Żywiec - Piast Cieszyn
UMKS Trójka Czechowice - KP Beskid 09 Skoczów
TS Czarni-Góral Żywiec - KS Kuźnia Ustroń
BTS Rekord Bielsko-Biała - BBTS/ TS Podbeskidzie Bielsko-Biała
07.11.2010 - niedziela
LKS Drzewiarz Jasienica - BKS Stal Bielsko-Biała

XIII kolejka - 11.11.2010, godz. 10:00 i 11:30
Piast Cieszyn - LKS Błyskawica Drogomyśl
KP Beskid 09 Skoczów - BTS Rekord Bielsko-Biała
KS Kuźnia Ustroń - TS Koszarawa Żywiec
BBTS/ TS Podbeskidzie Bielsko-Biała - RKS Cukrownik Chybie
LKS Pasjonat Dankowice - LKS Drzewiarz Jasienica
BKS Stal Bielsko-Biała - TS Czarni-Góral Żywiec (godz. 9:00 i 10:30)
LKS Zapora Wapienica - UMKS Trójka Czechowice

Piast Cieszyn '98
Sezon 2010/11 - Liga Okręgowa trampkarzy młodszych

I kolejka - 29.08.2010, godz. 10:00
RKS Cukrownik Chybie - Piast Cieszyn (08.09, godz. 16:00)
KP Beskid 09 Skoczów - TS Podbeskidzie Bielsko-Biała - 5:1
TS Koszarawa Żywiec - KS Kuźnia Ustroń
UMKS Trójka Czechowice-Dziedzice - BKS Stal Bielsko-Biała - 4:0
LKS Pasjonat Dankowice - BTS Rekord Bielsko-Biała (08.09, godz. 16:00)
LKS Zapora Wapienica - pauzuje

II kolejka - 05.09.2010, godz. 10:00
Piast Cieszyn - KP Beskid 09 Skoczów
LKS Zapora Wapienica - RKS Cukrownik Chybie
BKS Stal Bielsko-Biała - KS Kuźnia Ustroń
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała - TS Koszarawa Żywiec
UMKS Trójka Czechowice-Dziedzice - LKS Pasjonat Dankowice
BTS Rekord Bielsko-Biała - pauzuje

III kolejka - 12.09.2010, godz. 10:00
RKS Cukrownik Chybie - BTS Rekord Bielsko-Biała
KP Beskid 09 Skoczów - LKS Zapora Wapienica
KS Kuźnia Ustroń - TS Podbeskidzie Bielsko-Biała
TS Koszarawa Żywiec - Piast Cieszyn
LKS Pasjonat Dankowice - BKS Stal Bielsko-Biała (15.09, godz. 16:00)
UMKS Trójka Czechowice-Dziedzice - pauzuje

IV kolejka - 19.09.2010, godz. 10:00
Piast Cieszyn - KS Kuźnia Ustroń
UMKS Trójka Czechowice-Dziedzice - RKS Cukrownik Chybie
BTS Rekord Bielsko-Biała - KP Beskid 09 Skoczów
BKS Stal Bielsko-Biała - TS Podbeskidzie Bielsko-Biała
LKS Zapora Wapienica - TS Koszarawa Żywiec
LKS Pasjonat Dankowice - pauzuje

V kolejka - 26.09.2010, godz. 10:00
RKS Cukrownik Chybie - LKS Pasjonat Dankowice
KP Beskid 09 Skoczów - UMKS Trójka Czechowice-Dziedzice
KS Kuźnia Ustroń - LKS Zapora Wapienica
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała - Piast Cieszyn
TS Koszarawa Żywiec - BTS Rekord Bielsko-Biała
BKS Stal Bielsko-Biała - pauzuje

VI kolejka - 03.10.2010, godz. 10:00
BKS Stal Bielsko-Biała - Piast Cieszyn
LKS Pasjonat Dankowice - KP Beskid 09 Skoczów (godz. 11:30)
BTS Rekord Bielsko-Biała - KS Kuźnia Ustroń
LKS Zapora Wapienica - TS Podbeskidzie Bielsko-Biała
UMKS Trójka Czechowice-Dziedzice - TS Koszarawa Żywiec
RKS Cukrownik Chybie - pauzuje

VII kolejka - 10.10.2010, godz. 10:00
RKS Cukrownik Chybie - BKS Stal Bielsko-Biała
Piast Cieszyn - LKS Zapora Wapienica
KS Kuźnia Ustroń - UMKS Trójka Czechowice-Dziedzice
TS Koszarawa Żywiec - LKS Pasjonat Dankowice
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała - BTS Rekord Bielsko-Biała
KP Beskid 09 Skoczów - pauzuje

VIII kolejka - 17.10.2010, godz. 10:00
RKS Cukrownik Chybie - KP Beskid 09 Skoczów
BTS Rekord Bielsko-Biała - Piast Cieszyn
LKS Pasjonat Dankowice - KS Kuźnia Ustroń (godz. 15:00)
BKS Stal Bielsko-Biała - LKS Zapora Wapienica
UMKS Trójka Czechowice-Dziedzice - TS Podbeskidzie Bielsko-Biała
TS Koszarawa Żywiec - pauzuje

IX kolejka - 24.10.2010, godz. 10:00
Piast Cieszyn - UMKS Trójka Czechowice-Dziedzice
KP Beskid 09 Skoczów - BKS Stal Bielsko-Biała
TS Koszarawa Żywiec - RKS Cukrownik Chybie
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała - LKS Pasjonat Dankowice
LKS Zapora Wapienica - BTS Rekord Bielsko-Biała
KS Kuźnia Ustroń - pauzuje

X kolejka - 31.10.2010, godz. 10:00
RKS Cukrownik Chybie - KS Kuźnia Ustroń
KP Beskid 09 Skoczów - TS Koszarawa Żywiec
LKS Pasjonat Dankowice - Piast Cieszyn (godz. 14:30)
BKS Stal Bielsko-Biała - BTS Rekord Bielsko-Biała
UMKS Trójka Czechowice-Dziedzice - LKS Zapora Wapienica
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała - pauzuje

XI kolejka - 07.11.2010, godz. 10:00
KS Kuźnia Ustroń - KP Beskid 09 Skoczów
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała - RKS Cukrownik Chybie
TS Koszarawa Żywiec - BKS Stal Bielsko-Biała
LKS Zapora Wapienica - LKS Pasjonat Dankowice
BTS Rekord Bielsko-Biała - UMKS Trójka Czechowice-Dziedzice
Piast Cieszyn - pauzuje

Kalendarz
Wrzesien
Nd Pn Wt Sr Cz Pt So
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30
Zaloguj się
Uzytkownik nie zalogowany
Login:
Hasło:



Nie masz jeszcze konta?
Możesz sobie założyć. Jako zarejestrowany użytkownik będziesz miał kilka przywilejów.
Zapomniane hasło?
Sponsorzy
Galeria
Licznik

Stronę odwiedziło:5727 gości.
Dzisiaj (2019-09-21) stronę odwiedziło: 180 gości.
Wczoraj (2019-09-20) stronę odwiedziło: 570 gości.

Copyright © 2003 - 2009 Dawid Paruzel | Design ph | kontakt | o stronie | mapa strony