Aktualno¶ci
Ładowanie danych...
06.02.2011, 19:55 | Kontakt | Dodał: Szpunta | komentarze [0]
Zimowy Puchar - Zwyciestwo z KuĽni±
Zwycięstwem 2:0 zakończyło się spotkanie 3 kolejki Piasta Cieszyn z KuĽni± Ustroń. Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Szel±g oraz Flejszman.

Pierwsza połowa w miarę wyrównana, a sytuacji podbramkowych jak na lekarstwo. Uczciwie trzeba powiedzieć, że drużyna KuĽni w pierwszej czę¶ci spotkania nie przeprowadziła ani jednej sytuacji podbramkowej, nie licz±c dwóch rzutów wolnych.

Z kolei nasza drużyna miała wy¶mienity dwie okazje na zdobycie bramki. Pierwsz± miał Flejszman ale piłkę z lini bramkowej po jego strzale wybił obrońca z Ustronia. W drugiej sytuacji faulowany w polu karnym przez bramkarza KuĽni był Duraj, nie przewrócił się i wybiegł z piłka poza boisko. ¦edzi± nie odgwizdał jednak rzutu karnego.

W drugiej połowie obraz gry nie uległ większej zmianie. Można było zauważych ostrzejsz± grę piłkarzy KuĽni, która skutkowała kilkoma kontuzjami naszych zawodników.

W tej czę¶ci spotkania cieszyniacy mieli jeszcze więcej sytuacji na zdobycie bramki. W 55 minuciee faulowany w polu karnym jest Gogółka a pewnym egzekutorem został Szel±g.

Ustronianie próbowali za wszelk± cenę wyrównać wynik spotkania i w 88 minucie nadziali się na kontrę i Flejszman przypieczętował ostatecznie wynik spotkania.

Szymon Gogółka to wychowanek naszego Klubu, który ostatnio nie wystepował a żadnym Klubie.

Piast Cieszyn - KuĽnia Ustroń 2:0 (0:0)
55` Szle±g
88` Flejszman

I połowa Skorupa - Olszar, Dziadek, Korzec, Piwko - Czernek, Kozielski, test. zawodnik (30` Kołek) , Duraj (30` Ciemała) - Flejszman, test.zawodnik (30` Szel±g)

II połowa Skorupa - Rusznica, Dziadek (75` Olszar), Kozeł (75` Piwko), Weglorz - Gogółka, test. zawodnik (60` Duraj, 80` Flejszman), Korzec (70` Kozielski), Ciemała - Kołek, Szel±g